Uludağ Ulaşım 2016-2017 Fiyatları Yenilendi…

uludagda-kar-kalinligi-3-metreye-yaklasti-h1424246074
Havalar soğudu. Artık kış resmen geliyor. Bursa da kış dediğimiz anda aklımıza ne gelir? Cevap basit… Tabikide ULUDAĞ.

 

Uludağ  gerek kayak yapmak için mükemmel pistleri, eğlenceli aktiviteleri ve hatta sucuk ekmeği ile birlikte her gün yüzlerce insanı ağırlıyor.

 

Bizde düşündük ki malum herkesin arabası yok ya da arabayla çıkmak istemiyor, taksi, minibüs veya teleferik ile dağa çıkacak. AMA BU YIL Kİ FİYATLARDAN HABERDAR MISINIZ ?

 

Biz de sizin için bu fiyatları öğrendik. Bakalım bu yıl ki fiyatlar nasıl. (Tabi ki burası Türkiye her an akaryakıta zam gelebilir ve bu durum da fiyatları etkileyebilir.)

 

İlk maddemiz taksi: Taksinin en büyük avantajı 24 saat boyunca istediğiniz her an kullanabilirsiniz. 160 lira karşılığında dağa çıkartıyor veya indiriyor.

 

2012-12-21-0164

 

İkici madde minibüsler: Tophaneden kalkan minibüsler sezon zamanına göre 15 veya 30 dakikada bir kalkıyor. 13.5 lira karşılığında dağa çıkartıyor veya indiriyor. 

 

Üçüncü madde teleferik: Yenilenen teleferik ile manzaranın tadını çıkarmak harika.. Bir çok insan kullanmak konusunda karşı karşıya gelse de benim fikrim güneşli günlerde manzarayı daha güzel görme açısından teleferik olur.. Sabah 8 den akşam 10’a kadar teleferik çalışmakta..

 

teleferikzam-765x510

 

Gelelim fiyatlara:
Öğrenci: tek yön 10 lira                    gidiş dönüş 20 lira
Tam: tek yön 20 lira                         gidiş dönüş 35 lira
65+: tek yön 10 lira                           gidiş dönüş 20 lira
0-6 yaş : ücretsiz
Gazi,Şehit ve 1. derece yakınları: ücretsiz 

 

Biz size tekliflerimizi sunduk. Kararı size bırakıyoruz. Umarım bol karlı ve bol eğlenceli bir sezon olur .İYİ EĞLENCELER..

 

ARAÇ SAHİPLERİ SİZİ DE UNUTMADIK. ZİNCİRİNİZİ YANINIZA ALMAYI UNUTMAYIN..

 

 

Leave a Reply