Dündar’dan Osmangazi Belediyespor Bayan Hentbol Takımı’na moral

hentbol-51
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde deplasmanda Kastamonu Artsam Koleji Spor Kulübü ile karşılaşacak olan Osmangazi Belediyespor Bayan Hentbol Takımı’nı uğurlayarak başarılar diledi.

 

hentbol-1

 

Osmangazi Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin 17’inci hafta karşılaşmasında deplasmanda Kastamonu Artsam Koleji Spor Kulübü ile karşılaşacak. Osmangazili hentbolcular ve teknik ekip, 5 Şubat Pazar günü oynanacak maç için hazırlıklarını tamamladı. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Karabük’e gitmek için yol çıkacak olan hentbol takımı ile bir araya gelerek karşılaşma için moral verdi.

 

hentbol-4

 

Hentbol takımının Kastamonu deplasmanından galibiyetle döneceği yönündeki inançlarının tam olduğunu ifade eden Başkan Dündar, “Bu takım önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin bir numarası olacaktır. Şuan takımın tek ihtiyacı başarıya inanmak. Altyapımızı güçlendirmek için Hentbol Akademisi’ni açtık. Akademi sayesinde altyapımıza birçok genç yetenek kattık. İmkan olduğu zaman en iyi noktalara erişiriz. Biz sporcularımıza her zaman hem maddi hem de manevi tüm imkanları sunuyoruz. Bu takımda oynuyor olmak sizin için bir fırsattır. İnşallah Kastamonu’da güzel bir galibiyete imza atarsınız” dedi.

 

Leave a Reply