CAZ AŞKLA BULUŞUYOR

caz
Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali’nde bu hafta, caz, aşk ile buluşuyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ünlü sanatçı Atiye “Çok Sevgili Caz” ile sahnede olacak.

 

Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali’nde bu hafta yine birbirinden değerli isimler sevenlerine caz keyfi yaşatacak.  Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali’nde 9 Şubat Salı günü cazın özgürlüğünde gezinen trompet ustası Barış Demirel, Nazım Hikmet Kültürevi’nde bir konser verecek. Saat 20:00’de başlayacak konserde Demirel, müzik tutkunlarına sevilen parçaları seslendirecek.

 

Ünlü caz ustası piyanist Kerem Görsev de Caz Tatili’nde hayranları ile Nilüfer’de buluşuyor.  Kerem Görsev, 10 Şubat Çarşamba günü saat 20:00’de Kerem Görsev Quartet olarak Nazım Hikmet Kültürevi’nde sahne alacak.

 

Caz severler, 11 Şubat Perşembe günü de cazın dünyaca ünlü isimleri  Elina Duni & Colin Vallon konserini izleme şansı yakalayacak. Konser saat 20:00’de Görükle Trio 22:02 ‘de yapılacak. 12 Şubat Cuma günü de  dünyaca ünlü vokalist ve gitarist Torsten Goods, Torsten Goods & Band, saat 20:00’de  yine Görükle Trio 22:02’de, caz hayranları ile buluşacak.

 

Birsen Tezer ve Atiye’den konser

 

Son zamanların ünlü ismi Birsen Tezer de 13 Şubat Cumartesi akşamı saat 20:00’de SanatMahal’de muhteşem bir konser vermeye hazırlanıyor. “Sevgililer Günü”  konseri , “Çok Sevgili Caz” ile Atiye’den geliyor. Atiye  14 Şubat Sevgililer Günü’nde saat 19:00’da  Podyumpark’ta  parçalarını tüm sevenler için söyleyecek.  Atiye konseri ücretsiz gerçekleşecek.

 

 

Kaynak: Nilüfer Belediyesi

 

Leave a Reply