BAŞKAN ALİ AY: SERDAR’I SATMIYORUZ

Ali ay - Bursaspor
“Şampiyon olduğumuz sene taraftarın Ertuğrul Sağlam’a olan güveni ve sevgisi şu anda Hamza hocaya var. Eski başarıları yakalayacağız. Serdar’ı satmıyoruz, borçlar en kısa süredece azalacak”

Yeşil-Beyazlılar’ın yeni patronu Ali Ay, takımdaki son durumu, hedeflerini ve beklentilerini anlattı. Söze, “Gerçek bir Bursaspor sevdalısıyım” diyerek başlayan Ay, şunları söyledi: “Ben Bursaspor sevdalısıyım. Arkadaşlarım bu zor zamanda benim başa geçmem için ısrar etti ve seçimi kazanarak Bursaspor Başkanı oldum. Özellikle Hamza Hamzaoğlu takım için büyük kazanç. Zaten devre arasında iyi bir kamp geçiren takımımız futbol ve oyun mantığı açısından son derece iyi hale geldi. Şampiyon olduğumuz sene taraftarın Ertuğrul Sağlam’a olan güveni ve sevgisi şu anda Hamza hocaya var. Bu da bütünleşmenin en güzel örneği. Takım kaptanımız Serdar konusunda yurt içi ve dışından çok teklif var. Ancak geçen gün menaceri ile konuştum ve satmama kararımızı söyledim.”

‘Borç 300 milyon TL’

“Bursaspor’un borcu 270 milyon TL. Batalla ile birlikte bu rakam 300 milyon TL. Ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız. Borcu yapılandırmak için harekete geçiyoruz. Yeni stadımız ve yeni anlayışımızla eski başarıları yakalayacağız.”

Kaynak: Fanatik

Leave a Reply